Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do lat 18 i 23, Seniorek i Seniorów oraz Weteranek i Weteranów w Trójboju Siłowym Klasycznym

Федерация
Polski Związek Kulturystyki,Fitness i Trójboju Siłowego (PZKFITS)
Протоколы из очереди
Место проведения
Kielce
Дата
16 - 18 окт 2015
Дивизион
б/э
Количество участников
213
ID
26491
Просмотры
3467
Добавил
PeteKravtsov 11 дек 2015
Женщины
Имя Возр ГР Откуда Вес П1 П2 П3 П Ж1 Ж2 Ж3 Ж Т1 Т2 Т3 Т Сумма Баллы Ком
Категория 52 кг
1
Patrzałek Wiktoria J 1998 Польша KS Tecza-Społem Kielce 50,50 40,0
50,0
52,5
52,5
52,5
30,0
35,0
40,0
35,0
35,0
65,0
70,0
80,0
80,0
80,0
167,5
213,56 12
Категория 57 кг
1
Grzywniak Aleksandra J 1997 Польша KS Team Wrocław 56,50 75,0
85,0
85,0
85,0
85,0
50,0
55,0
60,0
55,0
55,0
100,0
110,0
117,5
117,5
117,5
257,5
300,87 12
2
Białek Joanna J 1999 Польша KS Tecza-Społem Kielce 56,50 92,5
97,5
97,5
92,5
92,5
52,5
55,0
57,5
57,5
57,5
100,0
105,0
105,0
105,0
105,0
255,0
297,95 9
3
Kolak Weronika J 1998 Польша ULKS Lubiń 56,40 60,0
60,0
70,0
70,0
70,0
35,0
40,0
40,0
40,0
40,0
85,0
97,5
107,5
107,5
107,5
217,5
254,49 8
4
Twardowska Karolina J 1998 Польша LKS Nadwiślanin Kwidzyn 57,00 70,0
77,5
80,0
80,0
80,0
37,5
40,0
42,5
42,5
42,5
85,0
90,0
95,0
95,0
95,0
217,5
252,39 7
Категория 63 кг
1
Malcherek Magdalena J 1998 Польша KS Kobra Kościan 62,10 110,0
120,0
120,0
110,0
110,0
57,5
62,5
62,5
57,5
57,5
130,0
140,0
150,5
150,5
150,5
318,0
345,27 12
2
Lenort Weronika J 2000 Польша AZS Politechnika Ślaska Gliwice 61,30 90,0
90,0
100,0
90,0
90,0
47,5
50,0
52,5
50,0
50,0
115,0
125,0
130,0
125,0
125,0
265,0
290,60 9
3
Bachan Dominika J 1997 Польша KS Wisła Puławy 59,70 70,0
75,0
80,0
75,0
75,0
30,0
37,5
40,0
37,5
37,5
90,0
100,0
107,5
107,5
107,5
220,0
246,23 8
4
Kochanowska Klaudia J 1999 Польша TKKF Herkules Warszawa 59,90 70,0
80,0
80,0
70,0
70,0
35,0
40,0
40,0
35,0
35,0
100,0
105,0
110,0
105,0
105,0
210,0
234,43 7
5
Firek Zuzanna J 2000 Польша MOKSIR Jastarnia 57,80 55,0
60,0
65,0
65,0
65,0
52,5
57,5
57,5
57,5
57,5
65,0
75,0
85,0
85,0
85,0
207,5
238,17 6
6
Murawska Edyta J 2000 Польша MKS Bargłów 62,00 40,0
55,0
62,5
62,5
62,5
25,0
27,5
30,0
27,5
27,5
75,0
90,0
90,0
90,0
90,0
180,0
195,68 5
Категория 72 кг
1
Wróbel Kamila J 1997 Польша UKS GIM Głuszyca 71,70 90,0
97,5
97,5
90,0
90,0
52,5
57,5
60,0
60,0
60,0
115,0
125,0
130,0
130,0
130,0
280,0
274,05 12
2
Pawyza Paulina J 1999 Польша KS Team Wrocław 68,40 85,0
92,5
97,5
97,5
97,5
52,5
57,5
60,0
60,0
60,0
92,5
102,5
112,5
112,5
112,5
270,0
272,98 9
3
Majewska Adrianna J 1998 Польша KS Wisła Puławy 69,50 100,0
105,0
110,0
105,0
105,0
40,0
45,0
50,0
50,0
50,0
105,0
110,0
115,0
115,0
115,0
270,0
269,94 8
4
Śpica Nikola J 2001 Польша LKS Nadwiślanin Kwidzyn 67,40 85,0
90,0
92,5
90,0
90,0
45,0
47,5
50,0
50,0
50,0
110,0
120,0
130,0
120,0
120,0
260,0
265,64 7
5
Bućko Zuzanna J 2001 Польша MKS Bargłów 64,00 50,0
60,0
72,5
60,0
60,0
37,5
42,5
45,0
45,0
45,0
80,0
95,0
105,0
105,0
105,0
210,0
222,87 6
Абсолютный зачет
Женщины
Имя Результат Вес Очки
1
Malcherek Magdalena 318,0 62,10 345,27
2
Grzywniak Aleksandra 257,5 56,50 300,87
3
Białek Joanna 255,0 56,50 297,95
4
Lenort Weronika 265,0 61,30 290,60
5
Wróbel Kamila 280,0 71,70 274,05
6
Pawyza Paulina 270,0 68,40 272,98
7
Majewska Adrianna 270,0 69,50 269,94
8
Śpica Nikola 260,0 67,40 265,64
9
Kolak Weronika 217,5 56,40 254,49
10
Twardowska Karolina 217,5 57,00 252,39
Командный зачет
Команда Результат Очки
1
KS Team Wrocław 12 + 9 21
KS Tecza-Społem Kielce 12 + 9 21
2
KS Wisła Puławy 8 + 8 16
3
LKS Nadwiślanin Kwidzyn 7 + 7 14
4
KS Kobra Kościan 12 12
UKS GIM Głuszyca 12 12
5
MKS Bargłów 6 + 5 11
6
AZS Politechnika Ślaska Gliwice 9 9
7
ULKS Lubiń 8 8
8
TKKF Herkules Warszawa 7 7
9
MOKSIR Jastarnia 6 6